Kilka trików na mocniejszą erekcję

7349-359-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu tania kamagra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby otrzymać namacalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest z reguły zmęczony. Musi zregenerować siły. Zatem szalenie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój penis jest tania kamagra zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niesłychanie ważny.

This entry was posted on sobota, Marzec 14th, 2015 at 2:25 am, tagged with , , , , , , , and is filed under problemy z potencją.