Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

5528-3450-ico-wu.jpg

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też owocować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe schorzenia, które potencja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeżeli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich korzyściach potencja
jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. W dzisiejszych czasach wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie tytoniu, niezdrowa dieta, zbyt mało snu oraz inne podobne okoliczności. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć palenie, zacznij uprawiać sport oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

This entry was posted on piątek, Marzec 13th, 2015 at 10:35 pm, tagged with , , , , , , , and is filed under problemy z potencją.